ARR WEDSTRIJDKALENDER 2018
13 sep 2018
dg nieuw wk naam, plaats, afstand, starttijd organisatie homepage
do 13-09-18 37 BBQ-Compleetloop Giessen; 5.2 km 20:00 uur, jeugd 18:00 uur ARR www.altenaroadcircuit.nl
zo 16-09-18 38 Bikse Marathon Hilvarenbeek; 21-30-42 km 10:00, 6-10 km 11:00 uur Achil87 www.beeksemarathon.nl
zo 16-09-18 38 De Tien van 't Aogje Breda; 10 km 14:00, 5 km 13:00 uur AOGJE www.detienvantaogje.nl
zo 16-09-18 38 Maasstadloop Rotterdam; 10 km 11:00 uur, 5 km 11:15 uur PAC www.maasstadloop.nl/
za 22-09-18 38 Clubkamp DAK Drunen; 5 km 16:15 uur, BBQ 17:00 uur DAK www.dakdrunen.nl
zo 23-09-18 39 Dam tot Damloop Amsterdam; 16.1 km vanaf 10:19 uur Champion www.damloop.nl
zo 30-09-18 40 Geuzenloop Vlaardingen; 5-10-21,1 km 12:30 uur Fortuna www.geuzendag.nl/geuzenloop
vr 05-10-18 40 Ladiesrun Zoutelande; 5 km 17:30, 10 km 17:40 uur Comité MZ www.marathonzeeland.nl
za 06-10-18 40 Kustmarathon Zeeland Burgh-Haamstede; 42.2 km 12:00 uur Comité MZ www.marathonzeeland.nl
za 06-10-18 40 Molenloop Alblasserdam; 5 EM 11:30, 10 EM 11:45 uur AAA www.aaa-atletiek.nl
zo 07-10-18 41 Singelloop Breda; 1/2 mar 14:00, 10 km 12:15, 5 km 11:00 uur Sprint www.bredasesingelloop.nl
za 13-10-18 41 10 vd Kurenpolder Hank; 10-5 km AFGELAST www.altenaroadcircuit.nl
za 13-10-18 41 Veluweloop Wageningen; 9:00 uur, estafette 12 personen CVL www.veluweloop.nl
zo 14-10-18 42 Marathon Eindhoven; 42.2 km 10:00 uur, 21.1 km 13:30 uur
www.marathoneindhoven.nl
za 20-10-18 42 ARR Trimloop Almbos; tot 15 km 14:30 uur ARR www.altenaroadrunners.nl
za 20-10-18 42 Typhoon Loop Gorinchem, 10 km 14:00 uur, 5 km 13:00 uur Typhoon www.avtyphoon.nl/loopcircuit
zo 21-10-18 43 Amsterdam Marathon; 42.2 km 9:30, 21.1 km 13:20 uur
www.tcsamsterdammarathon.nl
za 27-10-18 43 Dijkloop Schoonhoven; 21.1-10-6 km 14:30 uur Avantri www.avantri.nl
zo 28-10-18 44 Herfstmarathon Etten-Leur; 42.2 km 10:15 uur, 21.1 km 12:15 uur
www.marathonbrabant.nl
za 03-11-18 44 Bergrace by Night Arnhem; 3.3-5.6-7.6-11,6 km vanaf 20:30 uur Stg BB race www.bergracebynight.nl
za 03-11-18 44 Vestingstad Run Woudrichem; 21.1-11-6 km 14:00, jeugd 13:15 uur ARR www.altenaroadcircuit.nl
zo 04-11-18 45 Drechtstadloop Dordrecht; 21.1 km 14:35, 10 km 14:25 uur Parthenon www.drechtstadloop.nl
zo 04-11-18 45 Drunense Duinencross DAK www.dakdrunen.nl
zo 04-11-18 45 New York City Marathon; 42.2 km vanaf 9:40 uur NYRR www.nycmarathon.org
zo 11-11-18 46 Maresiacross Kaatsheuvel; 6.8 km 11:20, 9.1 km 12:00 uur Maresia www.tvwaalwijk.nl
za 17-11-18 46 Zevenheuvelennacht Nijmegen; 7 km 19:00 uur Stg Zevenheuvelen www.zevenheuvelenloop.nl
zo 18-11-18 47 Scorpiocross Oosterhout; Scorpio www.atvscorpio.nl
zo 18-11-18 47 Zevenheuvelenloop Nijmegen; 15 km 13:00 uur Stg Zevenheuvelen www.zevenheuvelenloop.nl
za 24-11-18 47 ARR Trimloop Almbos; tot 15 km 14:30 uur ARR www.altenaroadrunners.nl
za 24-11-18 47 Warandeloop Tilburg; 5-10 km 13:00 uur Stg Warande www.warandeloop.nl
zo 02-12-18 49 Enclave Cross Baarle-Nassau; Gloria www.regio13.nl
zo 09-12-18 50 Bruggenloop Rotterdam; 15 km vanaf 15:00 uur PME www.bruggenloop.nl
zo 09-12-18 50 Engelermeer Veldloop Engelen; 10 km 10:30 uur OSS-Volo www.oss-volo.nl
zo 09-12-18 50 Stratenloop Waspik; 5-10 km 12:30 uur Maresia www.tvwaalwijk.nl
zo 16-12-18 51 Lidocross Waalwijk; ACW66 www.regio13.nl
za 22-12-18 51 Linschotenloop; 21.1 km 13:45, 10.5 km 13:30, 5.3 km 12:30 uur Stg Linschotenloop www.linschotenloop.com