datum wedstrijd wedstrijdcategorie
prestatielopen
2018                    
07-04-2018 Brakel                  
08-05-2018 Dualmeet                  
04-07-2018 Werkendam                  
31-12-2018 Diverse wedstrijden                  
2017                    
01-04-2017 Brakel                  
09-05-2017 Dualmeet                  
05-07-2017 Werkendam                  
23-08-2017 Genderen                  
07-09-2017 Giessen                  
12-09-2017 Dualmeet                  
14-10-2017 Hank                  
04-11-2017 Vestingstad Run                  
31-12-2017 Diverse wedstrijden                  
2016                    
10-05-2016 Dualmeet                  
06-07-2016 Werkendam                  
24-08-2016 Genderen                  
08-09-2016 Giessen                  
13-09-2016 Dualmeet                  
08-10-2016 Hank                  
05-11-2016 Vestingstad Run                  
31-12-2016 Diverse wedstrijden                  
2015                    
25-04-2015 Sleeuwijk                  
12-05-2015 Dualmeet                  
10-06-2015 Werkendam                  
26-08-2015 Genderen                  
10-09-2015 Giessen                  
15-09-2015 Dualmeet                  
10-10-2015 Hank                  
07-11-2015 Vestingstad Run                  
31-12-2015 Diverse wedstrijden                  
2014                    
04-01-2014 Biesboschloop





Weds 10 km Pres 5 km  
05-04-2014 Almkerk                  
19-04-2014 Sleeuwijk                  
6-05-2014 Dualmeet                  
22-05-2014 Woudrichem                  
04-06-2014 Werkendam                  
28-08-2014 Genderen                  
11-09-2014 Giessen                  
16-09-2014 Dualmeet                  
27-09-2014 Clubkampioenschap           10 km 10 km cat   Estafette
11-10-2014 Hank                  
01-11-2014 Vestingstad Run                  
31-12-2014 Diverse wedstrijden                  
2013                    
05-01-2013 Biesboschloop





Weds 10 km Pres 5 km  
30-03-2013 Sleeuwijk                  
13-04-2013 Almkerk                  
7-05-2013 Dualmeet                  
23-05-2013 Woudrichem                  
05-06-2013 Werkendam                  
29-08-2013 Genderen                  
12-09-2013 Giessen                  
17-09-2013 Dualmeet                  
28-09-2013 Clubkampioenschap           10 km 10 km cat   Estafette
12-10-2013 Hank                  
02-11-2013 Vestingstad Run                  
31-12-2013 Diverse wedstrijden                  
2012                    
07-01-2012 Biesboschloop



  Volwassen Categorie Pres 5 km  
07-04-2012 Sleeuwijk Jeugd 0-7 Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15 Jeugd 16-19 Volwassen Categorie Pres 5 km  
28-04-2012 Dussen Jeugd 0-7 Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15 Jeugd 16-19 Volwassen Categorie Pres 6.3 km  
8-05-2012 Dualmeet                  
24-05-2012 Woudrichem Jeugd 0-7 Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15 Jeugd 16-19 Volwassen Categorie    
16-06-2012 Werkendam Jeugd 0-7  Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd12-15 Jeugd 16-19 Volwassen Categorie      
23-08-2012 Genderen Jeugd 0-7  Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd12-15 Jeugd 16-19 Volwassen Categorie      
13-09-2012 Giessen Jeugd 0-7  Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15 Jeugd 16-19 Volwassen Categorie      
18-09-2012 Dualmeet                    
13-10-2012 Hank Jeugd 0-7 Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15 Jeugd 16-19 Volwassen Categorie Pres 5 km Pres 10 km
03-11-2012 Vestingstadrun Jeugd 0-7 Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15 Jeugd 16-19 Volwassen Categorie Pres 6 km Pres 11 km
06-11-2012
Klassement SLC                  
22-12-2012 Clubkampioenschap           10 km 10 km cat 5 km Estafette
31-12-2012 Diverse wedstrijden                  
2011                    
08-01-2011 Biesboschloop



  Volwassen Categorie Pres 5 km  
23-04-2011 Sleeuwijk Jeugd 0-7 Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie Pres 5 km  
30-04-2011 Dussen Jeugd 0-7 Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie Pres 6.3 km  
10-05-2011 Dualmeet                  
19-05-2011 Woudrichem Jeugd 0-7 Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie    
01-06-2011 Rijswijk Jeugd 0-7 Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie    
30-06-2011 Wijk en Aalburg Jeugd 0-7  Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie Pres 4.7 km  
20-08-2011 Hank Jeugd 0-7 Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie Pres 6 km Pres 9 km
25-08-2011 Genderen Jeugd 0-7  Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd12-15   Volwassen Categorie    
31-08-2011 Werkendam Jeugd 0-7  Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd12-15   Volwassen Categorie      
08-09-2011 Giessen Jeugd 0-7  Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie    
20-09-2011 Dualmeet                  
05-11-2011 Vestingstadrun Jeugd 0-7  Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   1/2 Marathon Categorie Pres 6 km Pres 11 km
07-11-2011
Klassement SLC                  
17-12-2011 Clubkampioenschap           10 km 10 km cat 5 km Estafette
31-12-2011 Diverse wedstrijden                  
2010                    
02-01-2010 Biesboschloop



  Volwassen Categorie Pres 5 km  
06-02-2010 Nieuwendijk



  Volwassen Categorie Pres 3.3 km Pres 6.6 km
10-04-2010 Sleeuwijk Jeugd 0-7 Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie Pres 3.3 km Pres 6.6 km
24-04-2010 Dussen Jeugd 0-7 Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie Pres 6.3 km  
11-05-2010 Dualmeet                  
20-05-2010 Woudrichem Jeugd 0-7 Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie    
02-06-2010 Rijswijk Jeugd 0-7 Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie    
21-08-2010 Hank Jeugd 0-7 Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie Pres 6 km Pres 9 km
26-08-2010 Genderen Jeugd 0-7  Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd12-15   Volwassen Categorie    
01-09-2010 Werkendam Jeugd 0-7  Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd12-15   Volwassen Categorie    
09-09-2010 Giessen Jeugd 0-7  Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie    
10-09-2010
Klassement SLC                  
21-09-2010 Dualmeet                  
06-11-2010 Vestingstadrun           1/2 Marathon Categorie Pres 6 km Pres 11 km
18-12-2010 Clubkampioenschap           10 km 10 km cat 5 km Estafette
31-12-2010 Diverse wedstrijden                  
2009                    
03-01-2009 Biesboschloop Jeugd 0-7 Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie Pres 5 km  
07-02-2009 Nieuwendijk Jeugd 0-7 Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie Pres 3.3 km Pres 6.6 km
11-04-2009 Sleeuwijk Jeugd 0-7 Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie Pres 6.2 km  
25-04-2009 Dussen Jeugd 0-7 Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie Pres 6.3 km  
14-05-2009 Woudrichem Jeugd 0-7 Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie    
19-05-2009 Dualmeet                  
03-06-2009 Rijswijk Jeugd 0-7 Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie    
10-06-2009 Almkerk Jeugd 0-7 Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie    
18-06-2009 Meeuwen Jeugd 0-7 Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie Pres 5.2 km  
02-07-2009 Wijk en Aalburg Jeugd 0-7  Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie Pres 4.7 km  
22-08-2009 Hank Jeugd 0-7  Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie Pres 6 km Pres 9 km
27-08-2009 Genderen Jeugd 0-7  Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd12-15   Volwassen Categorie    
02-09-2009 Werkendam Jeugd 0-7  Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd12-15   Volwassen Categorie    
10-09-2009 Giessen Jeugd 0-7  Jeugd 8-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie    
11-09-2009
Klassement SLC                  
15-09-2009 Dualmeet                  
07-11-2009 Vestingstadrun           1/2 Marathon Categorie Pres 6 km Pres 11 km
19-12-2009 Clubkampioenschap           10 km Categorie Pres 5 km  
31-12-2009 Diverse wedstrijden                  
2008                    
09-02-2008 Biesboschloop             Wed 10 km Pres 5 km  
09-02-2008 Nieuwendijk           Volwassen Categorie Pres 3.3 km Pres 6.6 km
08-03-2008 Werkendam           Volwassen Categorie Pres 3.3 km Pres 6.6 km
12-04-2008 Sleeuwijk           Volwassen Categorie Pres 3.3 km Pres 6.6 km
26-04-2008 Dussen   Jeugd 0-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie Pres 6.3 km  
08-05-2008 Woudrichem   Jeugd 0-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie    
27-05-2008 Dualmeet                  
05-06-2008 Rijswijk   Jeugd 0-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie    
14-06-2008 Meeuwen   Jeugd 0-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie Pres 5 km Pres 10 km
03-07-2008 Wijk en Aalburg   Jeugd 0-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie    
16-08-2008 Hank   Jeugd 0-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie Pres 6 km  
28-08-2008 Genderen   Jeugd 0-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie    
02-09-2008 Dualmeet                  
11-09-2008 Giessen   Jeugd 0-9 Jeugd 10-11 Jeugd 12-15   Volwassen Categorie    
12-09-2008 Klas Stratenloopcup                  
01-11-2008 Vestingstadrun           1/2 Marathon Categorie Pres 6 km Pres 11 km
27-12-2008 Clubkampioenschap           10 km Categorie Pres 5 km Cat 5km
31-12-2008 Diverse wedstrijden                  
2007                    
21-04-2007 Dussen     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassen Categorie Pres 6.3 km  
10-05-2007 Woudrichem     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassen Categorie    
29-05-2007 Dualmeet                  
07-06-2007 Rijswijk     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassen Categorie    
16-06-2007 Meeuwen     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassen Categorie Pres 5 km Pres 10 km
28-06-2007 Almkerk     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassen Categorie    
05-07-2007 Wijk en Aalburg     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassen Categorie    
11-08-2007 Hank           Volwassen Categorie Pres 6,2 km  
30-08-2007 Genderen     Jeugd -12 Jeugd-16   Volwassen Categorie    
04-09-2007 Dualmeet                  
13-09-2007 Giessen     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassen Categorie    
14-09-2007 Klas Stratenloopcup                  
03-11-2007 Vestingstadrun           1/2 Marathon Categorie Pres 6 km Pres 11 km
31-12-2007 Diverse wedstrijden                  
2006                    
22-04-2006 Dussen     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassen Categorie Pres 6.3 km  
18-05-2006 Woudrichem     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassen Categorie    
08-06-2006 Rijswijk     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassen Categorie    
17-06-2006 Meeuwen     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassen Categorie Pres 5 km Pres 10 km
23-05-2006 Dualmeet                  
06-07-2006 Wijk en Aalburg     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassen Categorie    
13-07-2006 Almkerk     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassen Categorie    
19-08-2006 Hank     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassen Categorie Pres 6,2 km  
24-08-2006 Genderen     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassen Categorie    
29-08-2006 Dualmeet                  
07-09-2006 Giessen     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassen Categorie    
08-09-2006 Klas Stratenloopcup                  
04-11-2006 Vestingstadrun           1/2 Marathon Categorie Pres 6 km Pres 11 km
31-12-2006 Diverse wedstrijden                  
2005                    
23-04-2005 Dussen     Jeugd -12 Jeugd -16   Weds 10 km Categorie Pres 6.3 km  
12-05-2005 Woudrichem     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassenen Categorie    
24-05-2005 Dualmeet                  
09-06-2005 Rijswijk     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassenen Categorie    
25-06-2005 Meeuwen     Jeugd -12 Jeugd -16   Weds 10 km Categorie Pres 5 km  
07-07-2005 Wijk en Aalburg     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassenen Categorie    
14-07-2005 Almkerk     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassenen Categorie    
20-08-2005 Hank     Jeugd -12 Jeugd -16   Weds 10 EM Categorie Pres 6,2 km  
25-08-2005 Genderen     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassenen Categorie    
08-09-2005 Giessen     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassenen Categorie    
09-09-2005 Klas Stratenloopcup                  
05-11-2005 Vestingstadrun           1/2 Marathon Categorie Pres 6 km Pres 11 km
31-12-2005 Diverse wedstrijden                  
2004                    
24-04-2004 Dussen     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassenen Categorie    
13-05-2004 Woudrichem     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassenen Categorie    
18-05-2004 Dualmeet                  
10-06-2004 Rijswijk     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassenen Categorie    
19-06-2004 Haaften     Jeugd -12     Volw 10 km Categorie Pres 5,4 km  
26-06-2004 Meeuwen     Jeugd -12 Jeugd -16   Weds 10 km Categorie Pres 5 km  
08-07-2004 Wijk en Aalburg     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassenen Categorie    
15-07-2004 Almkerk     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassenen Categorie    
14-08-2004 Varik     Jeugd -12     Volw 10 km Categorie Pres 6 km  
15-08-2004 Klas Neerijnen                  
21-08-2004 Hank     Jeugd -12 Jeugd -16   Weds 10 EM Categorie Pres 6,2 km  
26-08-2004 Genderen     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassenen Categorie    
31-08-2004 Dualmeet                  
09-09-2004 Giessen     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassenen Categorie    
10-09-2004 Klas Stratenloopcup                  
06-11-2004 Vestingstadrun           1/2 Marathon Categorie Pres 6 km Pres 11 km
31-12-2004 Diverse wedstrijden                  
2003                    
26-04-2003 Dussen     Jeugd     Volwassenen Categorie    
13-05-2003 Dualmeet                  
22-05-2003 Woudrichem     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassenen Categorie    
05-06-2003 Andel     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassenen Categorie    
12-06-2003 Rijswijk     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassenen Categorie    
21-06-2003 Haaften     Jeugd -12     Volw 10 km Categorie Pres 5.4 km  
28-06-2003 Meeuwen     Jeugd -12 Jeugd -16   Volw 15 km Categorie Pres 5 km Pres 10 km
03-07-2003 Wijk en Aalburg     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassenen Categorie    
10-07-2003 Almkerk     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassenen Categorie    
09-08-2003 Varik     Jeugd -12     Volw 10 km Categorie Pres 6 km  
10-08-2003 Klas Neerijnen                  
16-08-2003 Hank           Weds 16.1 km Categorie Pres 6.2 km  
28-08-2003 Genderen     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassenen Categorie    
02-09-2003 Dualmeet                  
11-09-2003 Giessen     Jeugd -12 Jeugd -16   Volwassenen Categorie    
12-09-2003 Klas Stratenloopcup                  
11-10-2003 Vestingstadrun           1/2 Marathon Categorie Pres 6 km Pres 11 km
31-12-2003 Diverse wedstrijden